Алгебра підручник 8 клас Кравчук В., Підручна М., Янченко Г., Підручники та посібники (Нова програма)

Алгебра підручник 8 клас Кравчук В., Підручна М., Янченко Г., Підручники та посібники (Нова програма)
Производитель: Видавництво Підручники та посібники

С налогом: 65,00 грн.
Артикул: 978-966-07-3003-8
65,00 грн.
+ доставка

+ -
 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 10.05.2016р. № 491)

Кілька слів про особливості видання.
 
Матеріал підручника поділено на три параграфи, а параграфи — на пункти.
 
Кожний пункт розпочинається викладом теоретичного матеріалу. Деякі пункти містять додатковий матеріал під рубрикою «Для тих, хто хоче знати більше».
 
Далі йде рубрика «Приклади розв'язання вправ». Це підказка. Вона допоможе вам ознайомитися з основними видами вправ, способами їх розв'язування та навчить правильно записувати розв'язання. Початок та закінчення розв'язання кожної вправи позначено кружечком «•».
У кожному пункті систему вправ поділено на три рівні складності.
Рівень А
Рівень Б
Рівень В
Спочатку варто розв'язувати усні вправи і простіші задачі (рівень А), а потім перейти до складніших (рівень Б). Задачі рівня В — для найкмітливіших, тих, хто хоче вміти та знати більше і мати найвищі оцінки. Для деяких задач цього рівня наведено розв'язання.
 
Для самостійної роботи вдома рекомендовано задачі, номери яких виділено кольором (наприклад, 255).
 
Рубрика «Вправи для повторення» призначена для періодичного повторення основних видів вправ та підготовки до вивчення нового теоретичного матеріалу.
 
Наступна рубрика «Поміркуйте» пов'язана з особливим аспектом математичної підготовки. Основним для розв'язання задач цієї рубрики є вміння виходити з нестандартних ситуацій. Розв'язування таких задач розвиває гнучкість і критичність мислення, а це допоможе вам у майбутньому, незалежно від того, яку професію ви оберете.
Наприкінці кожного параграфа уміщено запитання та вправи для повторення, завдання для самоперевірки чотирьох рівнів складності.
 
У кінці підручника подано вправи для повторення матеріалу за увесь курс алгебри 8 класу, задачі підвищеної складності, довідковий матеріал.
 
Щиро бажаємо успіху!
Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us