Алгебра збірник задач і контрольних робіт для 8 класу Мерзляк А.Г., Гімназія

Алгебра збірник задач і контрольних робіт для 8 класу Мерзляк  А.Г., Гімназія
Производитель: Видавництво Гімназія

С налогом: 35,00 грн.
Артикул: 978-966-474-283-9
35,00 грн.
+ доставка

+ -
 

Посібник є дидактичним матеріалом з алгебри для 8 класу загальноосвітніх шкіл. Розроблен по новій програмі 2016 року.

Першу частину — «Вправи» поділено на три однотипних варіанти по 178 задач у кожному (задачі, що мають однакові номери, є однотипними). Цей матеріал насамперед призна­чено для складання самостійних перевірних робіт. Наявність для кожного типу задач ще двох аналогічних завдань дає змогу також використовувати цей матеріал для відпрацю­вання навичок розв'язування основних типів задач. На с. 4, 5 наведено таблицю тематичного розподілу вправ.

Друга частина посібника містить завдання для контроль­них робіт (два варіанти). Завдання за змістом можна умовно поділити на дві частини. Перша відповідає початковому та середньому рівням навчальних досягнень учнів. Завдання цієї частини позначено символом л° (л — номер завдання). Друга частина відповідає достатньому та високому рівням. Завдання кожного із цих рівнів позначені символами а і п" відповідно. Виконання завдань першої частини оцінюється максимально у 6 балів. Правильно розв'язані задачі достатнього рівня (п) додають ще 4 бали, тобто учень має можливість отримати відмінну оцінку 10 балів. Якщо учневі вдалося розв'язати ще й задачу п", то він отримує оцінку 12 балів.

У посібнику відсутній розділ «Відповіді». Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як розда­вальний дидактичний матеріал на контрольних і перевірних роботах.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти

Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 04.07.2016 № 2.1/12-Г-438)

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us