Алгебра підручник 8 клас Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С., Гімназія

Алгебра  підручник 8 клас Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С., Гімназія
Производитель: Видавництво Гімназія

С налогом: 95,00 грн.
Артикул: 978-966-8319-57-0
95,00 грн.
+ доставка

+ -
 

Новый учебник по алгебре для 8 класа украинской школы авторов Мерзляк, Полонский, Якир.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 10.05.2016 № 491)

ISBN 978-966-474-273-0

Від авторів учням

ЛЮБІ ВОСЬМИКЛАСНИКИ!

У цьому навчальному році ви продовжуватимете вивчати алге­бру. Сподіваємося, що ви встигли полюбити цю важливу й красиву науку, а отже, з інтересом будете опановувати нові знання. Ми маємо надію, що цьому сприятиме підручник, який ви тримаєте в руках.

Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.

Підручник поділено на три параграфи, кожний з яких скла­дається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Найважливіші відомості виділено жирним шрифтом і курсивом.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикла­дами розв'язування задач. Ці записи можна розглядати як один із можливих зразків оформлення розв'язання.

До кожного пункту дібрано завдання для самостійного розв'я­зування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоре­тичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і важкі задачі (особливо ті, що позначено зірочкою (*)). Свої знання можна перевірити, розв'язуючи задачі в тестовій формі з рубрики «Перевірте себе».

Кожний пункт завершується рубрикою «Учимося робити не­стандартні кроки». До неї дібрано задачі, для розв'язування яких потрібні не спеціальні алгебраїчні знання, а лише здоровий глузд, винахідливість і кмітливість. Ці задачі корисні, як вітаміни. Вони допоможуть вам навчитися приймати несподівані й нестандартні рішення не тільки в математиці, а й у житті.

Якщо після виконання домашніх завдань залишається вільний час і ви хочете дізнатися більше, то рекомендуємо звернутися до рубрики «Коли зроблено уроки». Матеріал, викладений там, не­простий. Але тим цікавіше випробувати свої сили!

Дерзайте! Бажаємо успіху!

Также в нашем магазине Вы можете приобрести Алгебра збірник задач і контрольних робіт для 8 класу Мерзляк А.Г., Гімназія

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us