English, a language of music. Англійська мова – мова музики: Навчальний посібник для старшокласників та студентів Ярошенко Микола Іванович

English, a language of music. Англійська мова – мова музики: Навчальний посібник для старшокласників та студентів  Ярошенко Микола Іванович
Производитель: Видавництво Мандрівець

С налогом: 18,00 грн.
Артикул: 34534
18,00 грн.
+ доставка

+ -
 

Навчальний посібник містить 13 уроків, у кожному з яких – коротка інформація про гурт чи виконавця, текст пісні певного музичного жанру та низка завдань. Серед творів – композиції, виконувані гуртами "Бітлз", "Роллінґ Стоунз", "Реднекс", "Скорпіонз", "Квін", "Металіка", "Келлі фемилі", співаками Стінґом, Мадонною , Бритні Спірз, Ріккі Мартіном, Нестором Хеддевеєм, Брюсом Спрінґстіном.
Система вправ кожного уроку передбачає розвиток у старшокласників і студентів лексичних, граматичних, мовленнєвих навичок та творчих здібностей.
Для старшокласників, студентів, учителів англійської мови та всіх, хто вивчає англійську самостійно.


Особливість виданняУнікальне сучасне видання, що відповідає віковим захопленням старшокласників та студентів. Кожен з 13 уроків, що ввійшли до посібника, містить інформацію про гурт та виконавця («Бітлз», «Роллінґ Стоунз», «Реднекс», «Скорпіонз», «Квін», «Металіка», Стінґ, Мадонна, Бритні Спірз, Ріккі Мартін та ін.), текст їхніх пісень та низку завдань, що допоможуть удосконалити вивчення граматики англійської мови, розвинути навички спілкування, творчі здібності (як поета і перекладача), логіки мислення (розгадування кросвордів).
Учитель англійської мови матиме нагоду дізнатися про захоплення своїх вихованців, дискутувати з ними англійською та навіть разом поспівати популярних пісень.

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us