Комплексний словник та довідник молодшого школяра Н.О. Воскресенська Н.Л. Цепочко Ранок

Комплексний словник та довідник молодшого школяра Н.О. Воскресенська Н.Л. Цепочко Ранок
Производитель: Видавництво Ранок

С налогом: 80,00 грн.
Артикул: 978-617-09-0622-9
80,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Посібник містить такі словники: тлумачний, орфографічний, орфоепічний, словник наголосів, словник синонімів і антонімів, етимологічний, фразеологічний, народознавчий. За допомогою цього збірника учень зможе поповнити свій словниковий запас, навчиться доречно вживати слова у своєму мовленні, розрізняти синоніми й антоніми, повторити всі орфограми з курсу української мови.
Посібник призначений для учнів 1-4 класів, їхніх батьків та вчителів початкової школи.
Пропонований посібник охоплює матеріал початкової школи з основних базових предметів: української мови, математики, природознавства. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібником однаково продуктивно і в 1 класі, і в 4 класі. Ця книга — помічник, оскільки містить обов’язкові правила, алгоритми, визначення понять, зразки запису видів завдань, таблиці, схеми, пам’ятки. Зібраний матеріал дозволить глибше ознайомитися з темою, що вивчається.
 
Книга стане у нагоді вчителям під час організації навчального процесу, учням під час підготовки до уроку та батькам, які без надмірних зусиль зможуть допомогти дитині виконати домашнє завдання чи перевірити рівень знань з основних предметів.
Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us