Словник-довідник Усі шкільні терміни Співак Т.К., Весна

Словник-довідник Усі шкільні терміни Співак Т.К., Весна
Производитель: Издательство Весна

С налогом: 35,00 грн.
Артикул: 2352342
35,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Усі знання в одному виданні! Пропонований словник-довідник містить визначення найважливіших термінів за всією шкільною програмою з основних дисциплін: математики, фізики, хімії, астрономії, інформатики, економіки, географії, біології, екології, історії, правознавства, політології, української мови, музичного й образотворчого мистецтв, дисциплін «Людина і суспільство», «Основи здоров’я» та «Основи безпеки життєдіяльності». Літературознавчі терміни охоплюють відомості з української й зарубіжної літератури, а також теорії літератури.
Там, де це доречно, словник ілюстровано формулами, схемами, малюнками. У літературознавчому розділі подано зразки використання віршових розмірів, художніх засобів, різноманітних форм віршування тощо. У розділі «Українська мова» правила ілюстровано прикладами з художньої літератури, а також подано зразки складання офіційних документів.
Словник призначений для використання в шкільному навчанні, у повсякденній пізнавальній діяльності та як довідкове джерело для роботи в різних галузях.

 

 

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us