Урок світової літератури і комп'ютер. 5–11 класи Дячок Світлана Олександрівна

Урок світової літератури і комп'ютер. 5–11 класи  Дячок Світлана Олександрівна
Производитель: Видавництво Мандрівець

С налогом: 22,00 грн.
Артикул: 34534
22,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Пропонований посібник містить конспекти уроків світової літератури з використанням комп'ютера. Він є спробою допомогти вчителям в організації дидактичної роботи та спростувати хибне твердження, що використання комп'ютерних технологій на уроках затьмарює роботу з підручником.
Для вчителів світової літератури, керівників методичних об'єднань, студентів педагогічних навчальних закладів.


Особливість виданняУ посібнику йдеться про те, як сучасний учитель, ідучи в ногу з часом, може зробити уроки світової літератури цікавішими за допомогою використання комп’ютера: дібрати аудіовізуальний матеріал, навчити учнів створювати презентацію, портфоліо, об’єктивно перевірити знання і навички учнів.

Теоретичний матеріал ілюструють конспекти уроків з використанням комп’ютерних технологій. Це уроки з вивчення творчості О. Пушкіна,
С. Маршака, навчальний проект «Джунґломанія» (за твором Р. Кіплінґа «Мауґлі».) (5 клас), уроки за творчістю Ж. Верна, А. де Сент-Екзюпері
(6 клас), Ф. Шиллера (7 клас), система уроків з вивчення давньогрецької лірики (8 клас), а також розробки уроків за творчістю А. Міцкевича (9 клас) та П. Коельо (11 клас).

Окрім того, у посібнику представлено матеріали для позакласної роботи (конкурс та інтелектуальна гра) з використанням комп’ютера.
 

 

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us