Організація науково-дослідної роботи учнів: Методичний посібник Вернидуб Роман Михайлович, Завалевський Юрій Іванович, Петрова Жанна Георгіївна

Організація науково-дослідної роботи учнів: Методичний посібник  Вернидуб Роман Михайлович,  Завалевський Юрій Іванович,  Петрова Жанна Георгіївна
Производитель: Видавництво Мандрівець

С налогом: 55,00 грн.
Артикул: 34534
55,00 грн.
+ доставка

+ -
 
У методичному посібнику розкрито основні принципи та методика організації науково-дослідної роботи учнівської молоді, докладно розглянуто етапи формування дослідницьких умінь школярів. Практичне значення має добірка тематичних нормативно-правових матеріалів.
Видання буде корисним для вчителів-організаторів науково-дослідної роботи, керівників загальноосвітніх навчальних закладів та безпосередньо для учнів, які бажають займатися науковим пошуком.


Особливість видання


У посібнику є усе, що потрібно знати педагогові, який організовує науково-дослідну роботу учнів: порядок підготовки науково-дослідних робіт учнями, умови проведення захистів учнів науково-дослідних робіт, нормативно-правове забезпечення організації такої діяльності учнів тощо.

Учень знатиме, як вибирати тему роботи, визначати її мету і завдання, якою має бути структура науково-дослідної роботи, як складати її план, як опрацьовувати наукову літературу, описувати зібраний матеріал та оформляти результати досліджень.

Педагог знайде у посібнику чимало положень про Всеукраїнські учнівські олімпіади, конкурси, Малу академію наук учнівської молоді, про розмір та призначення стипендій Президента для переможців учнівських олімпіад, про гранти Президента України для обдарованої молоді та багато іншого.
 

 

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us