Готуємо руку до письма робочий зошит високий рівень - серія: Малятко Федієнко В., Школа

Готуємо руку до письма робочий зошит високий рівень - серія: Малятко Федієнко В., Школа
Производитель: Видавничій дім Школа

С налогом: 26,00 грн.
Артикул: 9789668182013
26,00 грн.
+ доставка

+ -
 

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників.
Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року.
Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах.
Головна мета цього посібника — підготувати малюка та його руку до оволодіння письмом за допомогою найсучасніших методик та комплексу спеціально дібраних вправ. Ці вправи допоможуть зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті і пальчиків малюка, нададуть їм злагодженості і скоординованості, розвинуть м’язову пам’ять руки. Для цього дитині пропонуються різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур і графічних елементів, їх штрихування та розфарбовування. Тут також наведено вправи з написання фрагментів букв — як друкованих, так і каліграфічних. Купити зошит, готуємо руку до письма високий рівень, в нашому магазині, дуже зручно.

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us