Входимо у Світ: система інтегрованих занять з дітьми четвертого року життя Лаба Наталія Георгіївна, Поніманська Тамара Іллівна

Входимо у Світ: система інтегрованих занять з дітьми четвертого року життя  Лаба Наталія Георгіївна, Поніманська Тамара Іллівна
Производитель: Видавництво Мандрівець

С налогом: 35,00 грн.
Артикул: 34534
35,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Методичний посібник – результат чотирирічної апробаційної роботи за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі" у дошкільному навчальному закладі № 5 "Усмішка" м. Здолбунів Рівненської області.
Посібник презентує авторську систему навчально-виховних блоків як орієнтир планування, практичні доробки та досвід упровадження в практику Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі".

Для кого:для вихователів та керівників ДНЗ, студентів педагогічних навчальних закладів.

Гриф: Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах (лист № 1.4/18-Г-163 від 12.05.2010 р.)


Особливість виданняПосібник пропонує систему інтегрованих занять з дітьми четвертого року життя. Таку ж систему інтегрованих занять з дітьми 5-го та 6-7 років життя автори презентують у наступних посібниках – «Відкриваємо світ» та «Перетворюємо світ».

Заняття укладені у 26 навчально-виховних блоки, кожен з яких містить методичний орієнтир для вихователя та кілька занять з пріоритетом пізнавальних завдань, логіко-математичних завдань, екологічних завдань, продуктивних видів діяльності тощо. Окрім того, усіх їх супроводжує добірка цікавого дидактичного матеріалу, завдань, вправ, віршів, казок, оповідань і т. ін..
 

 

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us