Витоки здоров'я дитини: Навчально-методичний посібник Денисенко Нінель Федорівна, Лиходід Лариса Володимирівна, Лупінович Світлана Миколаївна

Витоки здоров'я дитини: Навчально-методичний посібник  Денисенко Нінель Федорівна, Лиходід Лариса Володимирівна, Лупінович Світлана Миколаївна
Производитель: Видавництво Мандрівець

С налогом: 21,00 грн.
Артикул: 34534
21,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Посібник містить теоретико-методичний і практичний матеріал, який допоможе педагогам дошкільних навчальних закладів підвищити особисту компетентність щодо формування основ здоров'я дітей дошкільного віку як у дошкільному навчальному закладі, так і в родині.
У навчально-методичному посібникові подано: психолого-педагогічні та гігієнічні умови, що забезпечують здоров'язберігальне та здоров'яформувальне середовище навколо дітей; основні витоки здоров'я дошкільників; систему оздоровчих технологій.
Посібник пропонує цікавий практичний матеріал (дидактичні, рухливі, імітаційні ігри, художні твори, ігри-заняття тощо).
Усі матеріали відповідають Базовій програмі розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі".
Для вихователів дошкільних навчальних закладів, медичних працівників, інструкторів фізичної культури, студентів педагогічних навчальних закладів і батьків.
Гриф: Схвалено комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах (лист № 1.4/18-Г-55 від 12.02.2010 р.)


Особливість видання


Посібник присвячено одній зі найактуальніших проблем – формуванню основ здоров’я дітей дошкільного віку.
Як формувати у дітей свідоме ставлення до власного здоров’я? Як дбати про здоров’я дітей, які часто хворіють? Яка роль правильного дихання, що таке аромотерапія та як зміцнити здоров’я дошкільнят гармонією кольорів – на всі ці запитання вихователі та батьки знайдуть відповіді у цьому посібникові.
Окрім того, видання містить чимало практичного матеріалу: дидактичні, рухливі, імітаційні ігри, художні твори, ігри-заняття, систему новітніх оздоровчих технологій.
 
 
 
 

 

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us