Інновації в дошкіллі. Програми, технології, проекти, ідеї, досвід: Посібник на допомогу дошкільним працівникам Калуська Любомира Василівна, Отрощенко Марія Василівна

Інновації в дошкіллі. Програми, технології, проекти, ідеї, досвід: Посібник на допомогу дошкільним працівникам   Калуська Любомира Василівна,  Отрощенко Марія Василівна
Производитель: Видавництво Мандрівець

С налогом: 50,00 грн.
Артикул: 34534
50,00 грн.
+ доставка

+ -
 

Видання презентує інноваційні підходи до організації дошкільної освіти. У посібнику подано інформацію про авторські програми, технології, проекти, провідні ідеї видатних педагогів минулого і сьогодення, а також методичні поради щодо їх упровадження та орієнтовні зразки практичної роботи з педагогами, батьками, дітьми.
Це видання є складовою комплексу посібників "Інновації в освіті", а саме: Химинець В. В. Інноваційна освітня діяльність. – Тернопіль: Мандрівець, 2009; Химинець В. В., Кирик М. Ю. Інновації в початковій школі. – Тернопіль: Мандрівець, 2009. Всі інноваційні підходи проілюстровані досвідом роботи дошкільних закладів Івано-Франківської області.
Для працівників дошкільних навчальних закладів, студентів педагогічних навчальних закладів.


Особливість видання


Видання продовжує серію посібників: «Інновації в освіті», а саме: Химинець В. Інноваційна освітня діяльність. – Тернопіль: Мандрівець, 2009; Химинець В., Кірик М. Інновації в початковій школі. – Тернопіль: Мандрівець, 2009.
Пропонований посібник присвячено інноваціям в дошкіллі.
Він містить теоретичні відомості (авторські програми, технології, проекти, провідні ідеї видатних педагогів минулого і сьогодення), а також методичні поради щодо їх упровадження.
Вихователь знайде у книзі цікаві орієнтовні зразки практичної роботи з педагогами, батьками, дошкільниками, яку проводили у дитячих дошкільних закладах Івано-Франківської області.

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us