ДПА 2017 Англійська мова 9 клас збірник завдань Ягенська Г.В., Освіта

ДПА 2017 Англійська мова 9 клас збірник завдань Ягенська Г.В., Освіта
Производитель: Видавництво Освіта

С налогом: 25,00 грн.
Артикул: 978-617-656-473-7
25,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 15.03.2016 р. № 2.1/12-Г-76)
 
Автори: О. М. Константинова, вчитель англійської мови Ліцею міжнародних відносин N9 51, заслужений вчитель України; Л. Л. Володіна, вчитель англійської мови
 
Збірник завдань для проведення державної підсумкової атестації з англійської мови 9 клас Константинова О.М., Володіна Л.Л.,. — Київ. : Видавничий дім «Освіта», 2016. — 96 сторінок.
 
ISBN 978-617-656-473-7
 
Збірник завдань містить 44 тести (22 тести — рівень А2+, 22 тести — рівень В1). До складу кожного тесту входять: текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови та завдання для написання письмового повідомлення.
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
 
Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від ЗО грудня 2014 року № 1547, атестація з іноземних мов проводиться у письмовій формі і складається з трьох частин (читання, використання мови та письмового повідомлення) за матеріалами, підготовленими вчителем.
 
Збірник завдань включає 44 варіанти, кожен з яких відповідає вимогам формату ДПА. Матеріали забезпечують виявлення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та дають можливість виявити рівень володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для загальноосвітніх навчальних закладів рівням: рівень А2+ для загальноосвітніх шкіл (22 тести); для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов — рівень В1 (22 тести).
 
Кожен з варіантів включає розділи для оцінювання лексико-граматичних навичок, а також умінь читання, писемного мовлення. До складу кожного тесту входять: текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови та завдання для написання письмового повідомлення.
 
Тестові завдання диференційовані за рівнем складності з тим, щоб бути цікавими і корисними як для учнів загальноосвітніх шкіл, так і шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. При цьому велика частина завдань має базовий рівень складності й орієнтована на програму загальноосвітньої школи.
 
Матеріали для державної підсумкової атестації з іноземної мови в 9 класі навчальних закладів системи загальної середньої освіти складено відповідно до чинної Програми загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки України, що дозволить їх використовувати в комплексі з будь-якими навчально-методичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством освіти і науки. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи.
 
Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великій Британії та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.
 
Перше завдання перевіряє рівень сформованості вмінь учнів читати і розуміти тексти самостійно, у визначений проміжок часу.
 
Учням пропонується нескладний автентичний текст, який відповідає рівню А2+ чи В1 згідно з європейським стандартом: статті із періодичних видань; листи (особисті, офіційні тощо); оголошення, реклама; особисті нотатки, повідомлення.
 
Форми завдань: завдання із вибором правильної відповіді; завдання на встановлення відповідності (добір логічних пар); завдання на встановлення зв'язків між інформаційними блоками; вибір назв абзаців тексту із запропонованих. Для кожного тестового завдання запропоновано кілька варіантів відповідей, з яких тільки одна правильна.
 
Друге завдання — використання мови. Це завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Мета — визначити рівень володіння лексичними, граматичними та семантичними знаннями, що дадуть можливість учням вільно спілкуватися іноземною мовою.
 
Учням пропонуються різні за обсягом та складністю тексти, пов'язані із ситуаціями спілкування в контексті дійсності та життя у країнах, мова яких вивчається.
 
Форми завдань: завдання із вибором однієї правильної відповіді із чотирьох варіантів.
 
Третє завдання — писемне мовлення. Мета — визначити рівень сформованості в учнів навичок і вмінь, необхідних для вирішення на письмі комунікативних завдань, що пов'язані із повсякденним життям.
Учням пропонується написати невеличкі тексти на основі конкретної ситуації в певному форматі (повідомлення, листи, інформація, висловлювання, записка довільної форми тощо).
 
Обсяг письмового висловлювання складає не менше 35 слів для загальноосвітніх навчальних закладів і 45 слів для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.
 
На виконання завдань (читання, використання мови та письмо) передбачено 35 хвилин:
 
Также в нашем интернет магазине Вы можете купить ДПА 2017 з математики, біології, історії України, англійської та української мови видавництва Освіта оптом на класс со скидкой в 15 %. При заказе более 1000 грн доставка за наш счет
 
Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us