ДПА 2017 сборник заданий для ПКР 4 класс русская школа все предметы Лапшина И.Н., Освита

 ДПА 2017 сборник заданий для ПКР 4 класс русская школа все предметы Лапшина  И.Н., Освита
Производитель: Видавництво Освіта

С налогом: 25,00 грн.
Артикул: 978-617-656-584-0
25,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Сборник заданий для проведения итоговых контрольных работ. 4 класс / И. Н. Лапшина и др. — К.: Издательский дом «OcBiTa», 2016. — 96 с.
 
ISBN 978-617-656-584-0.
 
Учебное пособие предназначено для проведения итоговой аттестации учеников 4 классов общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. Оно составлено в соответствии с обновлёнными программами для 1-4 классов и новыми критериями оценивания учебных достижений учащихся начальной школы, с учётом изменений, внесённых МОН Украины в 2016 году.
 
Разделы пособия включают контрольные работы, состоящие из разноуровневых заданий и рассчитанные на два варианта. В пособии для учителя чётко прописана процедура проведения итоговой аттестации (цель, содержание, этапы и особенности контроля и оценивания), а для учеников предложена подробная инструкция по выполнению контрольных работ.
 
УКРАЇНСЬКА МОВА
 
пояснювальна записка ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
 
Запропоновані комбіновані контрольні роботи призначені для підготовки та проведення Державної підсумкової атестації з української мови (державної) в 4 класі загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням вкладах російською мовою. їх зміст розроблено згідно з вимогами діючої про-
 
грами з української мови для 1-4 класів та нових критеріїв оцінювання. Комбіновані контрольні роботи представлені двома типами.
 
I тип контрольних робіт складається з диктанту/тексту для списування (з пропущеними орфограмами) і п'яти завдань із мовної теми за змістом тексту. Серед них: чотири завдання за змістом тексту для перевірки мовних знань; одне творче завдання до тексту.
 
II тип контрольних робіт складається з диктанту/тексту для списування (з пропущеними орфограмами) і шести тестових завдань із мовної теми, не пов'язаних зі змістом тексту. Серед них: три завдання закритого типу з вибором однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів; одне завдання відкритого типу на встановлення послідовності або відповідності між 6 компонентами, які складають 3 пари; одне завдання відкритого типу, яке виконується письмово; одне творче завдання — написання тексту (5-7 речень) на задану тему.
 
Оцінювання. Диктант/списування оцінюється 6 балами (і тип) та 3 балами (II тип) (за кожну допущену помилку знімається 1 бал; за 6 (І тип) / З (II тип) та більше помилок — жодного балу не виставляється); завдання для перевірки мовних знань — по 1 балу за кожне; тестові завдання закритого типу — по 1 балу за кожне; тестові завдання відкритого типу — по 2 бали за кожне; творче завдання — 2 бали (по 1 балу виставляється за зміст і грамотність, при цьому враховуються помилки тільки на ті правила, вивчення яких передбачено навчальною програмою).
 
Максимальна сума балів за правильно виконану роботу — 12.
 
ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ УЧНЯ
 
1. Уважно прочитай завдання.
 
2. Якщо завдання містить три варіанти відповіді, то серед них треба обрати один правильний і обвести кружечком букву, що стоїть поряд.
 
Наприклад:
 
Визнач рядок, усі слова якого записано правильно. А пір'їнка, мята, буря (б) сім'я, пір'я, під'їзд В св'ято, бур'як, по'їхали
 
3. Якщо відповідь потрібно дати самостійно, запиши її у спеціально відведених для цього рядках.
 
4. Після виконання роботи уважно перевір її, акуратно виправ помічені помилки.
 
Бажаємо тобі успіху!
 
 

 

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us