ДПА завдання з української мови 4 клас Гайова Л., Весна

ДПА завдання з української мови 4 клас Гайова Л., Весна
Производитель: Издательство Весна

С налогом: 25,00 грн.
Артикул: 978-617-686-471-4
25,00 грн.
+ доставка

+ -
 

Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт з української мови 4 клас Любов Гайова — Харків : Видавничий дім Весна, 2017. — 64 сторінки.

ISBN 978-617-686-471-4

Зошит містить 15 контрольних робіт у двох рівнозначних за складністю варіантах. Завдання робіт є закритими (передбачають вибір одного із запропонованих варіантів) і відкритими (списування з розкриттям дужок у місцях вивчених орфограм, встановлення відповідності, послідовності, утворення форм слова, написання речень за завданням чи творчої розгорнутої відповіді).

Посібник розрахований для перевірки знань з мови та підготування учнів до державної атестації. Задля досягнення цілі — набуття знань та їх демонстрації — можливе використання у школі та вдома.


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Даний посібник пропонує орієнтовні контрольні роботи для підготовки учнів 4 класу до державної підсумкової атестації, їх зміст розроблено відповідно до вимог оновленої (2016 рік) програми з української мови для 1—4 класів і орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (наказ МОН України від 19.08.2016 року за №1009).

Контрольні роботи комбіновані (2-ох типів) забезпечують перевірку набутих мовних, правописних та мовленнєвих навичок школярів.

Перший тип контрольних робіт (№1—9) містить шість завдань: текст для списування (може бути використаний і для диктанту) з розкриттям дужок в місцях з орфограмами (50— 55 слів); 4 відкритих завдання за змістом тексту; творче завдання (5—7 речень) на запропоновану тему.

Списаний безпомилково текст (диктант) оцінюється 6 балами. За кожну допущену помилку знімається 1 бал. Якщо помилок більше шести, за завдання не виставляється жодного бала.

Правильно виконане завдання відкритого типу оцінюється 1 балом кожне. Творче завдання— 2 балами (1 бал — за зміст, 1 — за грамотність).

Другий тип контрольних робіт (№10—15) складається із семи завдань: три завдання закритого типу з трьома варіанта-ми відповідей; одне завдання відкритого типу; текст для списування з пропущеними орфограмами обсягом 25—ЗО слів (може бути використаний і для диктанту); творче завдання (5—7 речень) на запропоновану тему.

Списаний без помилок текст (написаний диктант) оцінюється 3 балами. За кожну помилку знімається 1 бал. Якщо допущено більше трьох помилок, за це завдання бали не виставляються. Кожне завдання закритого типу оцінюється 1 балом, відкритого — 2 балами. Якщо воно виконане частково, 1 бал знімається. Творче завдання оцінюється 2 балами (1 бал — за зміст, 1 —за грамотність).

Мовні уміння в даних контрольних роботах перевіряються завданнями закритого і відкритого типів; правописні — через списування або написання диктанту; мовленнєві — творчою роботою у вигляді письмового висловлювання на запропоновану тему.

Інструкція для учня

1.    Перед виконанням кожного завдання уважно і вдумливо прочитай його. Пригадай правила, які допоможуть виконати його, а потім виконуй.

2.    Якщо завдання для тебе складне або незрозуміле, пропусти його і виконуй настулне. До нього можна буде повернутись після закінчення всієї роботи.

3.    У завданнях, де пропонується вибір правильного варіанту, обведи відповідну букву кружечком. Наприклад:

Визнач, у якому рядку записаний числівник.

(а) сьомий б черговий в сотня

4.    Інші завдання виконуй так, як вказано у формулюванні.

5. Особливу увагу приділи творчій роботі.

Потрібно обдумати тему, усно скласти розповідь. Думки мають бути викладені послідовно, розкривати тему твору.

У своєму висловлюванні використовуй і розповідь, і опис, і міркування, а також власне ставлення до події, явища, предмета, про які йтиметься у творі. Це зробить текст цікавим та переконливим.

Впевнено починай роботу. Бажаємо тобі успіху!

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us