Географія довідник і тести, повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО 2017 Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р., Абетка

Географія довідник і тести, повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО 2017 Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р., Абетка
Производитель: Видавництво "Абетка"

С налогом: 99,00 грн.
Артикул: 978-617-539-139-6
99,00 грн.
+ доставка

+ -
 
У довіднику подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна географія світу».
 
Для самоконтролю пропонуються тести, що створені у формі контрольних робіт, які містять тестові завдання, подібні за структурою та змістом до завдань для складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з географії.
 
У додатках подано зразки завдань відкритого типу, географічні задачі, короткий словник термінів і понять та відповіді до тестових завдань.
 
Довідник розрахований на учнів, абітурієнтів, учителів географії та студенів географічних спеціальностей вищих навчальних закладів.
Довідник мистить малюнки, узагальнювальні таблиці, опорні схеми, картосхеми, що полегшує сприйняття та запамятовування навчальної інформаії.
Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us