Математика комплексне видання Гальперіна А.Р., Забєлишинська М.Я., ЗНО 2017 Літера ЛТД

Математика комплексне видання Гальперіна А.Р., Забєлишинська М.Я., ЗНО 2017 Літера ЛТД
Производитель: Видавництво Літера

С налогом: 95,00 грн.
Артикул: 978-966-178-682-9
95,00 грн.
+ доставка

+ -
 
Видання укладено відповідно до чинної програми ЗНО з математики і складається з трьох частин. Частина І — довідник з математики — охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, а й основні типи завдань і методи їх розв’язування, подано приклади. Частина II містить вправи для формування та тренування обчислювальних навичок за всіма темами програми ЗНО та відповіді до вправ. Частина III містить 18 тестів, розроблених відповідно до формату сертифікаційної роботи для ДПА і ЗНО з математики, а також короткий математичний довідник, що містить найбільш уживані формули. Наведено бланки відповідей, розв’язання значної кількості завдань, докладні розв’язання та схеми оцінювання для кожного завдання з повним розв’язанням, відповіді (бланк А). Видання дозволить системно оновити та поглибити знання й ефективно підготуватися до ДПА і ЗНО.
Призначено для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів, учителів математики.

Державна підсумкова атестація і зовнішнє незалежне оцінювання — це іспит. Його проведення спирається на технологію, розроблену й апробовану Українським центром оцінювання освіти.

У тестах лоряд із простими завданнями є і досить складні, а також такі, що перевіряють логіку мислення й уміння орієнтуватися в нестандартних ситуаціях. Необхідно усвідомлювати, що справжнього успіху на зовнішньому незалежному можна досягти лише за умови серйозного ставлення до підготовки. При цьому неабияку роль відіграє ознайомлення з бланками відповідей та правилами їх оформлення — це дозволить зекономити час на іспиті й уникнути прикрих технічих помилок: бланк відповідей А опрацьовує комп'ютер |і неправильне оформлення навіть правильної відповіді сприймається ним як помилка. І все-таки головне — пред­метна підготовка. Досвід проведення і перевірки зовніш­нього незалежного оцінювання з математи­ки показує:

—   учні недостатньо володіють програмо­вим матеріалом і не вміють його застосовува­ти навіть на базовому рівні;

—   оформлення тестових робіт зовніш­нього оцінювання не завжди відповідає висунутим вимогам, що унеможливлює комп'ютерне опрацювання бланка відпові­дей А;

—   більшість учнів не вміють розподіляти час та розраховувати свої сили у ході напи­сання тестових робіт.

Основна маса учнів проходить підготов­ку до зовнішнього незалежного оцінювання в класі, під керівництвом шкільного вчителя. Пропоноване видання стане неоціненним по­мічником 1 ДЛЯ вчителів, 1 ДЛЯ учнів 1 підготовки на уроках математики в школі; крім того, за його допомогою учні можуть готуватися до зовнішнього незалежного оці­нювання самостійно

 

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us