Українська мова комплексне видання Дияк О.В., Прудка В.М., ЗНО 2017 Літера

Українська мова комплексне видання Дияк О.В., Прудка В.М., ЗНО 2017 Літера
Производитель: Видавництво Літера

С налогом: 95,00 грн.
Артикул: 978-966-178-692-8
95,00 грн.
+ доставка

+ -
 

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

Пропонований навчально-тренувальний посібник допоможе старшокласникам та абітурієнтам підвищити якість знань з української мови, адаптуватися до певних типів завдань та умов, передбачених ЗНО.

Слід звернути особливу увагу, що результати виконання завдань з української мови (№ 1-33 та № 58) будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація.

Визначальною прикметою посібника є те, що його структуровано за модулями, відповідно до ступеня підготовленості абітурієнта:

I  — стартовий модуль,

II  — тренінговий модуль,

III  — рейтинговий (підсумковий) модуль.

Стартовий модуль передбачає формування та вдосконалення базових знань із граматики української мови, саме тому матеріал подано за темами. Кожну тему переділено на 4 блоки:

1)  теоретичний («Актуалізація опорних знань»);

2)   самоперевірки («Удосконалення та систематизація знань»);

3)  практичний («Формування практичних умінь і навичок»);

4)   тестовий («Тематичне тестування»).

Пропонована будова стартового модуля допоможе сформувати навички само­стійної роботи старшокласників і вміння поєднувати теоретичні знання з практич­ним володінням мовою. Цей рівень вирізняється наявністю як інноваційних, так і традиційних завдань і вправ, які стимулюють піднесення пізнавальної активності і сприяють засвоєнню більшого обсягу інформації.

Тренінговий модуль об'єднує три рубрики: «Орфографічний та пунктуа­ційний практикум», «Редагування текстів» і «Власне висловлення». Найбільшою проблемою школярів є невміння сформулювати свої думки, оформити їх у зв'язне повідомлення. З цією метою в посібнику подано завдання різного ступеня складності відповідно до принципів конструювання тренінгу.

Для вироблення вміння уникати зайвих дій та обирати оптимальні варіанти виконання завдань у III модулі — рейтинговому — подано тренувальні тести у форматі ЗНО. Тут уміщено також характеристика сертифікаційної роботи та схеми оцінювання виконання завдань.

Наприкінці посібника вміщено ключі-відповіді до тестових і тренінгових завдань, за допомоги яких учні зможуть самостійно визначити ступінь опанування мовного матеріалу.

Пропонована технологія подання матеріалу сприяє інтенсифікації навчання, дає змогу старшокласникам та абітурієнтам усунути недоліки базової шкільної підготовки з української мови, щоб упевнено почуватися під час складання ЗНО.

Ваше Имя:


E-Mail Address:


Enquiry:


Введите код, указанный на картинке:

Contact Us